• Jaunākās tirišanas strūklas vakuuma tehnoloģija

Blog

 • KLĪNINGS PĒC UGUNSGRĒKA

  KLĪNINGS PĒC UGUNSGRĒKA

  Tīrīšana pēc ugunsgrēka ir darbietilpīgs process, kuru ir jāuztic tikai profesionāļiem. Pēc ugunsgrēka telpu sienas ir pilnībā jānotīra vai jānomaina. Diez vai ir iespējams sasniegt vēlamo efektu ar tradicionālām metodēm, kā, piemēram, izmantojot augstspiediena attīrīšanas iekārtas.
  Lasīt vairāk  
 • Kādi abrazīvi līdzekļi tiek lietoti darbā ar TornadoACS?

  Kādi abrazīvi līdzekļi tiek lietoti darbā ar TornadoACS?

  Tornado ACS aprīkojums ir pareizā izvēle, tāpēc ka: darbojas bez ūdens un bez ķīmiskām vielām, darbs telpās bez "klīninga pēc klīninga" nepieciešamības, nav nepieciešams īpašs apģērbs, standarta pieslēgums elektrotīklam, vienkārša vadība, nav nepieciešama īpaša apmācība, zems trokšņa līmenis, nav kaitīgo atkritumu...
  Lasīt vairāk  
 • Tīras fasādes - droša pilsēta!

  Tīras fasādes - droša pilsēta!

  Vēl viena bīstamība, ko rada uzraksti uz māju fasādēm, ir narkotiku tirgotāji. Grafiti uz fasādēm ar visu veidu narkotiku un to pārdošanas kanālu reklamēšanu ir galvassāpes ne tikai pārvaldes sabiedrībām, bet arī rajonu un pilsētu pašvaldībām.
  Lasīt vairāk  
 • RŪPNIECISKAIS KLĪNINGS UN KLĪNINGA IEKĀRTAS

  RŪPNIECISKAIS KLĪNINGS UN KLĪNINGA IEKĀRTAS

  Kvalitāte un ekoloģiskums ir būtisks nosacījums panākumu sasniegšanai klīninga biznesā. Stabilā tendence darbuzņēmēju piesaistīšanā tīrīšanai uzņēmumos un komunālajās saimniecībās paver lieliskas izredzes klīninga uzņēmumiem.
  Lasīt vairāk  


Atstājiet pieprasījumu, un mūsu konsultants sazināsies ar jums
antigraffiti.lv
Sūtīšana...